04 02 2011

Ünlülerin kullandığı kozmetik markaları

Ünlüler hangi kozmetik markalarını kullanıyor?

Rihanna: Vücudu için Nars body kullanıyor ve vücudunun daha parlak görünmesini sağlıyor. Maskara için kesinlikle Lancome Hypnose kullanıyor. Ruby&Millie sıvı fondöten kullanıyor. Gucci Rush ve Channel Chance kokusunu seviyor. Giorgio Armani fondöten, Golden Orange Bobbi Brown Powder kullanıyor.

Kristen Stewart: Make up Forever göz kalemini kullanıyor ve dumanlı göz görünümü için ise MAC Khol'u kullanıyor. Nars pandora adlı göz farı ve Zardos krem farı kullanıyor. Nars ürünlerini kullanıyor. Larger Than Life Volumizing maskara kullanıyor.

Blake Lively: Diğer ünlüler gibi o da Nars ürünlerinde vazgeçemiyor. Nars Love Devotion Lipstick kullanıyor. Nars Skin Smoothing Face Prep ile cildine canlı bir görünüm veriyor. Smudge Proof Eyeshadow Base ile göz kapaklarına hoş bir görünüm veriyor.

Katy Perry: Laura Mercier Secret Camouflage sayesinde cildindeki kötü bir görüntüyü kapatabiliyor. Johnson&Johnson Green Tea lotion (yeşil çay losyonu) sayesinde vücudunu rahatlatıyor ve ferah kokusuyla capcanlı oluyor. L'Oreal Professional Power Care Color şampuanı ve saç kremi ile saçlarına hacim ve şekil kazandırıyor. Saçlarını nemlendiriyor. Victor&Rolf Flowerbomb kokusunu çok seviyor ve Kate Somerville ürünlerini tercih ediyor.

Lady Gaga: Yves Saint Laurent tekli far'ın mogador blue rengini kullanıyor ve o rengi çok seviyor. Sisley Phyto Lipstar Gloss markasının modern fuchia rengini kullanıyor. Chanel oje markasının gül rengi olan 537 riviera kullanıyor. Bu ojenin fiyatı 21.85 euro. Lancome Le Crayon Kohl göz kalemi markasından pop petrol adlı petrol mavisi rengini kullanıyor. Vazgeçilmez parfümü ise Tierry Mugler'ın Alien adlı parfümü.

Britney Spears: Tony&Tina markasının simli göz kalemini kullanıyor. GirlActick ikili seti vazgeçilmezidir. MAC markasını tercih ediyor. Christian Dior Naove Rose rengi allığı kullanıyor.

Bu kadar. Ünlüler makyajsızda güzel demek istemiyorum çünkü makyajsız resimleri blogtan bloga dolaşıyor, görüyoruz :D O yüzden ünlüler makyajlı çok güzel diyorum. bb (:

5719
0
0
Yorum Yaz